خانواده‌های شهدا مظهر ايثار و فداكاری و الگوی صبر هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: خانواده‌های معظم شهدا مظهر ايثار و فداكاری و الگوی صبر و مقاومت هستند و تکریم این عزیزان اولویت بنیاد است.
خانواده‌های شهدا مظهر ايثار و فداكاری و الگوی صبر هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری در سفری یک‌روزه به شهرستان پاوه به همراه رییس بنیاد این شهرستان در منزل شهيد «محمود محمودی» حضور یافت.
حجت‌الاسلام عسگری در این دیدار گفت: خانواده‌های معظم شهدا مظهر ايثار و فداكاری و الگوی صبر و مقاومت هستند و تکریم این عزیزان اولویت بنیاد است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه خطاب به خانواده شهید محمودی اظهار داشت: شما عزیزان پشتوانه‌های محکم و سرمایه ارزشمند این نظام الهی هستید لذا دلجویی از خانواده‌های شهدا و بزرگداشت نام و یاد سرمایه‌های انقلاب از مهم‌ترین راهکارها و مؤلفه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی با تأکید بر این نکته که همه به‌ ویژه مسئولان نظام مدیون شهدا و ایثارگران هستیم، ابراز امیدواری کرد: در حد توان وظایف محوله خود را در قبال رشادت‌های این عزیزان به‌ خوبی به انجام برسانیم.
گفتنی است در این سفر یک‌روزه، مدیرکل بنیاد کرمانشاه ضمن حضور در نشست اداری بنیاد پاوه از خدمات «جهانگیر لطفی» تقدیر و «فرهاد تاوسه» را به سمت رییس بنیاد پاوه منصوب کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258744