نهال انقلاب به برکت خون شهیدان به درختی تنومند تبدیل شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
استاندار یزد بیان کرد: نهال انقلاب به برکت خون شهیدان و ایثارگری رزمندگان، جانبازان و آزادگان امروز به درخت تناوری تبدیل‌ شده است و نباید اجازه دهیم با توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام خدشه‌ای به آرمان‌های مقدس شهیدان وارد شود.
نهال انقلاب به برکت خون شهیدان به درختی تنومند تبدیل شده است
 
به گزارش «ایثار»، محمود زمانی قمی به همراه محمدعلی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یکشنبه‌شب ۱۸ شهریورماه در منزل جانباز شهید «احمد افخمی عقدا» حضور یافت.
استاندار یزد شهید افخمی را همکاری پرتلاش، مجاهدی شجاع، جانبازی فداکار و انسانی شریف و اخلاق مدار خواند و گفت: این شهید والامقام با اهدای اعضای بدن خود، دفتر زندگی خویش را به زیبایی تکمیل کرد و الگوی ماندگاری برای همگان شد.
زمانی قمی خاطرنشان کرد: نهال انقلاب به برکت خون شهیدان و ایثارگری رزمندگان، جانبازان و آزادگان امروز به درخت تناوری تبدیل‌ شده است و نباید اجازه دهیم با توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام خدشه‌ای به آرمان‌های مقدس شهیدان وارد شود.
جانباز 70 درصد شهید «حاج احمد افخمی عقدا» در ۱۹ دی‌ماه ۱۳۶۵ و در جریان عملیات کربلای پنج در منطقه عملیاتی شلمچه از ناحیه چشم و سر مورد اصابت ترکش قرار گرفت و به‌افتخار جانبازی نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258778