تکریم ایثارگران از اولویت های بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳
مدیرکل بنیاد مازندران اظهار داشت: دسترسی آسان به خدمات، ارائه اطلاعات و پاسخ به موقع و مؤثر به ايثارگران و حفظ شأنيت و كرامت انسانی از اهداف و اولويت بنياد برای خدمت بهتر به خانواده های معظم شهدا و ايثارگران محسوب می شود.
تکریم ایثارگران از اولویت های بنیاد است
 
به گزارش «ايثار»، در راستای خدمت رسانی بهينه، تسريع در روند خدمات به جامعه هدف و بهره مندی ايثارگران از خدمات مطلوب، ملاقات عمومی با شركت خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان روز سه شنبه بيستم شهريور ماه در دفتر مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزار شد.
هدايت مظلومی مديركل بنياد مازندران با بيان اينكه شهدا درس شهادت و ايثارگری را از مكتب حسينی آموختند، گفت: شهدای عزيز برای زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا و حفظ شعائر دينی و پاسداری از تماميت ارضی ميهن اسلامی، جان عزيزشان را فدا كردند و به شهادت رسيدند.
مظلومی، تكريم، پاسخگويی و حل مشكلات جامعه ايثارگری را ركن اساسی در خدمت رسانی به جامعه هدف دانست و اظهار داشت: دسترسی آسان به خدمات، ارائه اطلاعات و پاسخ به موقع و مؤثر به ايثارگران و حفظ شأنيت و كرامت انسانی از اهداف و اولويت بنياد برای خدمت بهتر به خانواده های معظم شهدا و ايثارگران محسوب می شود.
وی با اشاره به ضرورت سرعت بخشيدن به روند خدمت رسانی به ايثارگران بیان کرد: در جهت رسيدگی به مشكلات ايثارگران، بررسی و شناخت دقيقی از درخواست های آنان داشته باشيم و در رفع نگرانی اين عزيزان كوشا بوده و از هيچ تلاش و كوششی دريغ نكنيم.
مديركل بنياد مازندران با تاکید بر اينكه با رويی خوش و گشاده باید به ايثارگران خدمت كنيم، گفت: همه مسئولان و مديران دستگاه ها خدمت به خانواده های شهدا و ايثارگران را برای خود يك وظيفه بدانند.
انتهای پيام/
کد مطلب: 258784