باید فداکاری و از خودگذشتگی را از شهدا بیاموزیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه گفت: ما باید از شهدا فداکاری و از خود گذشتگی را یاد بگیریم و در راه نظام و انقلاب سرمایه‌گذاری و جان‌فشانی کنیم.
باید فداکاری و از خودگذشتگی را از شهدا بیاموزیم
 
به گزارش «ایثار»، در نخستین روز از هفته امر به‌ معروف و نهی از منکر، آیت اله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان و جواد پور امین رییس بنیاد کرمانشاه با حضور در منزل شهیدان والامقام «محمد مسعود قاسمی» و «چراغ علی طهماسبی» از خانواده‌های این شهدای گران‌قدر تجلیل کرد.
در این دیدار آیت اله علما گفت: اجر شهدا و خانواده‌های محترم آنان در نزد خدای متعال محفوظ و ماندگار است چراکه این عزیزان در راه خدمت اسلام و انقلاب فداکاری و سرمایه‌گذاری کردند.
امام‌ جمعه کرمانشاه گفت: خیرات و برکات این شهدا به‌ یقین شامل حال خانواده‌هایشان می‌شود و خداوند متعال چون جابر است فقدان این شهدای عزیز در خانواده را به نحو احسن جبران می‌کند.
آیت اله علما افزود: ما هم باید از شهدا فداکاری و از خودگذشتگی را یاد بگیریم و در راه نظام و انقلاب سرمایه‌گذاری و جان‌فشانی کنیم.
همچنین در این دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز گفت: خانواده‌های معظم شهدا از افتخارات نظام اسلامی هستند که در راه انقلاب سختی‌های زیادی را متحمل شدند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: ایثارگران عزیز آنچه را در توان داشتند در راه دفاع از آرمان‌ها و اهداف نظام فدا کردند و لذا این وظیفه ما است که با تلاش مستمر، راه شهدا را با خدمت صادقانه تداوم بخشیده و گره ای از مشکلات این عزیزان باز کنیم.
وی خاطرنشان کرد: هرگز نباید اهداف والای شهدا که ضامن اقتدار نظام است را فراموش کنیم و در همه حال سبک زندگی این شهدای عزیز را الگو و راه گشای خود بدانیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258805