جانبازان ترویج کننده روحیه انقلابی در نسل جوان هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: امروز جانبازان و آزادگان بیش از هر زمان دیگر مسئولیت دارند تا روحیه انقلابی را در بین جوانان افزایش دهند و بصیرت نسل جدید جامعه را تقویت کنند.
جانبازان ترویج کننده روحیه انقلابی در نسل جوان هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در راستای تکریم ایثارگران به دیدار جانبازان سرافراز 70 درصد دفاع مقدس «غلامعلی جبلی» و «علیرضا طاهونی شورابی» رفت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جانبازان شهید، گفت: همه در قبال انقلاب مسئولیت داریم؛ این انقلاب باید سینه به سینه و نسل به نسل انتقال یابد. امروز جانبازان و آزادگان بیش از هر زمان دیگر مسئولیت دارند تا روحیه انقلابی را در بین جوانان افزایش دهند و بصیرت نسل جدید جامعه را تقویت کنند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی افزود: دشمن از هر راهی برای ضربه زدن به ایران اسلامی ورود می کند و ما نیز باید پاسخ دشمنان را کوبنده بدهیم.
وی وحدت را مهم ترین عامل قدرت ایران اسلامی نام برد و تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران مهم ترین عامل وحدت مسلمانان هستند. ایثارگران تا می توانند باید نسل جدید را در راه مکتب اسلام ناب محمدی (ص) راهنمایی کنند.
گفتنی است جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس غلامعلی جبلی و علیرضا طاهونی شورابی در 24 اردیبهشت 1340 و دوم اردیبهشت 1345 چشم به جهان گشودند و به ترتیب در 10 دی 1357 و 21 اسفند 1365 در جریان درگیری انقلاب و در منطقه شلمچه به مقام رفیع جانبازی نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258849