مادران عزيز شهدا مايه خير و بركت در زندگی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲
استاندار مازندران بیان کرد: مادران عزيز شهدا مايه خير و بركت در زندگی هستند و امروز دعای خير آنان راهگشای بسياری از مشكلات در جامعه است.
مادران عزيز شهدا مايه خير و بركت در زندگی هستند
 
به گزارش «ايثار»، محمد اسلامی استاندار مازندران به اتفاق هدایت مظلومی مديركل بنياد مازندران در روستای وسطی كلا قائمشهر با مادر بزرگوار شهيدان «عباس و منوچهر طالبی» و در قائمشهر از مادر فداكار شهيد معظم «سيد مهدی مستوری» ديدار کرد.
استاندار مازندران در این دیدارها اظهار داشت: مادران عزيز شهدا مايه خير و بركت در زندگی هستند و امروز دعای خير آنان راهگشای بسياری از مشكلات در جامعه است.
اسلامی با تأكيد بر ضرورت ديدار با خانواده های معظم شهدا و ايثارگران از سوی مسئولان، اظهار داشت: ديدار با اين عزيزان و شنيدن صحبت ها و گوش كردن به توصيه های آنان يك تلنگر برای همه ما محسوب می شود.
وی تصريح كرد: ديدار و تجليل از ايثارگران يكی از تكاليف مسئولان است. همه مسئولان باید بر خود واجب بدانند به قشر معزز ایثارگر توجه ویژه داشته باشيم.
وی بیان کرد: ديدار با ايثارگران موجب می شود تا ما مراقب رفتار و كردار خود باشيم. امروز مسئولان نه تنها با زبان، بلكه با عمل، باید ياد و نام شهدا را گرامی بدارند و به اهداف و راه شهيدان گرانقدر، استمرار ببخشند.
استاندار مازندران بیان کرد: شما خانواده های شهدا سربلند هستيد و امتحان خود را در پيشگاه خداوند به خوبی پس داديد.
اسلامی به ديدار هفتگی با ايثارگران اشاره كرد و اظهار داشت: هر هفته به اتفاق مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به ديدار خانواده های شهدا و ايثارگران می رويم و ضمن احوالپرسی، مسائل و مشكلات اين عزيزان را مورد پيگيری و رسيدگی قرار می دهيم.
انتهای پيام/
کد مطلب: 258880