شهدا قدرت بخش و مایه اقتدار نظامی اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳
مدیرکل بنیاد البرز با تأکید بر اینکه شهدا قدرت بخش و مایه اقتدار نظام اسلامی هستند، تصریح کرد: مظهر قدرت ایران شهدا هستند زیرا در فرهنگ ایثار و شهادت ترس و بیم جایگاهی ندارد.
شهدا قدرت بخش و مایه اقتدار نظامی اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، سومین یادواره‌ 270 شهید والامقام نیروی انتظامی استان البرز بعدازظهر سه‌شنبه 21 شهریورماه هم‌زمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام با حضور پرشور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، محمدعلی نجفی استاندار البرز، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی البرز و دیگر مسئولان لشکری و کشوری در تالار شهیدان نژاد فلاح  برگزار شد.
طاهرنژاد در حاشیه‌ این مراسم با بیان اینکه دوران دفاع مقدس نقش ایثار و شهادت را به دنیا اثبات کرد، گفت: شهید پرونده قبولی خود را از خدا گرفته است و این عزیزان درس زندگی و عزت را به ما دادند.
طاهرنژاد در ادامه با تأکید بر اینکه شهدا قدرت بخش و مایه اقتدار نظام اسلامی هستند، تصریح کرد: مظهر قدرت ایران شهدا هستند زیرا در فرهنگ ایثار و شهادت ترس و بیم جایگاهی ندارد.
مدیرکل بنیاد البرز در ادامه خاطرنشان ساخت: شهدا بهترین معلم بصیرت هستند و وصیت‌نامه‌ها و مرام و مسلک شهدا برای ما بهترین درس بصیرت است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258904