داخلی صفحه یزد خبر
 
ایثارگران طلایه داران حماسه چهل ساله انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
گروه فرهنگی- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: ایثارگران طلایه داران حماسه چهل ساله انقلاب اسلامی هستند که با ایثار ماندگار خود باعث پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.
ایثارگران طلایه داران حماسه چهل ساله انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش ایکنا از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد ۳۱ شهریورماه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ضمن تأکید بر لزوم ادامه دادن راه این عزیزان، انتقال این میراث ارزشمند به نسل جوان را خواستار شد.
ابراهیمی گفت: ایثارگران طلایه‌داران حماسه چهل‌ساله انقلاب اسلامی هستند که با ایثار ماندگار خود باعث پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.
وی دفاع مقدس را مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی خواند و تصریح کرد: تلاش برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان و نوجوان جامعه ضرورتی انکارناپذیر است.
مدیرکل بنیاد یزد با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمن از پیشرفت روزافزون جمهوری اسلامی عصبانی است و تلاش می‌کند با ایجاد تفرقه در صفوف مسلمانان به انقلاب اسلامی ضربه بزند.
ابراهیمی وحدت و همدلی را رمز پیروزی ملت مسلمان ایران در برابر استکبار دانست و افزود: همه ما باید تلاش کنیم روزبه‌روز متحدتر و یکپارچه‌تر برای دست‌یابی به اهداف عالیه نظام تلاش کنیم.
وی برنامه‌های بنیاد به این مناسبت را تشریح کرد و گفت: دیدار از خانواده‌های معظم شهدا، گل‌باران قبور مطهر شهدای والامقام و برگزاری یادواره و یادبود شهدا و رونمایی از کتاب با موضوع ایثار و شهادت را ازجمله مهم‌ترین این برنامه‌ها عنوان کرد.
کد مطلب: 259888
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...