​امام جمعه شهرستان سبزوار
خدمت به ایثارگران و تلاش برای رفع مشکلات این عزیزان یک نعمت است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸
امام جمعه شهرستان سبزوار گفت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران و تلاش برای رفع مشکلات این عزیزان یک فرصت بسیار خوب برای هم مسیر شدن در را انبیاء است.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه ای در اجتماع ایثارگران  سبزوار که صبح امروز نهم مهر ماه در سالن کاشفی این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید روحانی محمد افچنگی که در حادثه تروریستی اهواز به مقام رفیع شهادت نائل آمد، گفت: مقام معظم رهبری در محفل ایثارگران در خصوص هنر صحبت کردند و فرمودند: ایثار و فداکاری یک زیبایی است، پیام ایثار شهادت و جانبازی ها در راه اسلام، زبان هنر است.
امام جمعه سبزوار افزود: همه انسان ها ایثار و فداکاری را دوست دارند اما تعدادی هستند خودشان ایثار می کنند و تعدادی از ایثاردیگران استفاده می کنند.
وی تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران قشری از مردم فداکار جامعه هستند، اگر خداوند به شما این فرصت را عطا کرده که به این قشر عزیز خدمت کنید یقین بدانید خدا شمارا دوست داشته زیرا خدمت به ایثارگران یک نعمت است.
امام جمعه شهرستان سبزوار تاکیدکرد: همه باید با اتحاد تلاش کنید تا یاد شهدا در جامعه زنده بماند و دوران دفاع مقدس گنجینه ای است که باید نسل جوان از درس های این دوران بهره بگیرند.
انتهای پیام/

سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان سبزوار
نرجس محمدی تنظیم کننده


 مطالب مرتبط با این خبر
1-پاسخگویی به 350 ایثارگر سبزواری در قالب میز خدمت
2-ایجاد اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر مربوط به همه مسئولان است
3-در این چهل سال به اهداف انقلاب رسیدیم
4-سبزوار، دهمین سفر شهرستانی مدیرکل و معاونین بنیاد خراسان رضوی
5-وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر توسط بنیاد رصد می شودکلمات کليدی: ایثار رضوی، سبزوار، دهمین سفر شهرستانی، میز خدمت،خراسان رضوی
کد مطلب: 261382