داخلی صفحه تهران خبر
 
شهدا و جانبازان معلمان بزرگ عرصه ایثار هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: تا زماني که جوانان ما درس استقامت و ايثار را از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا می آموزند هجمه دشمن بی اثر خواهد بود.
شهدا و جانبازان معلمان بزرگ عرصه ایثار هستند
 
 به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری با همراهی  شریعت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل شهیدان«ماشاءاله، نوراله و محمد ملا شریفی» با «حاج حسن ملاشریفی» پدر معظم  این شهدا دیدار و از وی تجلیل کرد.
وی در این دیدار اظهار داشت: پدران و مادران شهدا با خداوند معامله کردند و فرزندان عزیز خود را در راه استقلال، آزادی و دفاع از میهن تقدیم نمودند و مردم ایران این ایثار و فداکاری بزرگ را هیچ گاه از خاطر خود دور نمی کند.   

 

 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ همچنین با حضور در منزل جانباز 70 درصد حجت علی خانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع  مقدس و جانفشانی شهدا و جانبازان  گفت: عزت، سربلندی و آسایش امروز ما مدیون پایمردی، صبر و استقامت ایثارگران است.
 


 
وی جانبازان را الگویی بزرگ برای نسل جدید دانست و افزود: جانبازان معلمان بزرگ عرصه ایثار هستند و بدون شك تا زماني که جوانان ما درس استقامت و ايثار را از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا می آموزند هجمه دشمن در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ناکام خواهد ماند.
گفتنی است؛ شهیدان «ماشاءاله، نوراله و محمد ملا شریفی» به ترتیب در سالهای 59، 60 و 61 در مناطق عملیاتی گیلانغرب، سرپل ذهاب و سومار به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
جانباز «حجت اله علیخانی» نیز 5 شهریورماه 1361 در قصرشیرین به افتخار جانبازی رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 261456
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...