داخلی صفحه تهران خبر
 
نصیری با ایثارگران منطقه 22 و 5 دیدار کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ روز سه شنبه با سه خانواده ایثارگر در مناطق 22و5 دیدار و از آنان تجلیل کرد.
نصیری با ایثارگران منطقه 22 و 5 دیدار کرد
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در منزل شهیدان «رسول و منصور ملاعباسی»  از «سکینه خان محمدی» مادر گرانقدر این دو شهید که در بستر بیماری است عیادت کرد.
مدیرکل بنیاد تهران در این دیدار با آرزوی شفای عاجل برای مادر شهیدان ملاعباسی، در جریان وضعیت جسمانی و روند درمان وی قرار گرفت.

 

 
نصیری همچنین با حضور در منزل «قاسم چنانی» جانباز 70 درصد که دو پا و یک چشم خویش را  در راه سربلندی وطن و حفاظت از انقلاب اسلامی در دفاع مقدس از دست داده است دیدار و در گفت و گویی صمیمانه از صبر، استقامت و فداکاری این جانباز سرافراز و خانواده وی تجلیل کرد. جانباز قاسم چنانی نیز با قدردانی از مسئولان بنیاد تهران برخی از مسائل و مشکلات خود را بازگو نمود.

 

 
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ سپس در منزل شهیدان «محمد و رضا زینعلی» حضور یافت و درگذشت پدر این دو شهید گرانقدر را تسلیت گفت.
نصیری ضمن همدردی با لیلا صالحی مادر مکرمه شهیدان زینعلی و آرزوی سلامتی و طول عمر برای وی اظهار داشت: بی‌تردید تنها چیزی که توانسته است ما را در برابر سختی های کار استوارتر نماید دیدن چهره والدین معظم شهدا و دعای خیر شما عزیزان است.

 

گفتنی است؛ شهیدان رسول و منصور ملاعباسی 20 مهرماه 1359 در سرپل ذهاب و اهواز به شهادت رسیدند.
شهید محمد زینعلی نیز دوم فروردین 1361 در عملیات فتح المبین و شهید رضا زینعلی 20 اردیبهشت ماه همان سال در عملیات بیت المقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 261634
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...