داخلی صفحه گیلان خبر
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان :
حفظ ارزش های اسلامی از ویژگی های دوران دفاع مقدس بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
 
سید محمد احمدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در دیدار با جانباز معظم «نعمت اسماعیل زاده» که با همراهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، مسئول امور ایثارگران استانداری و جمعی از مسئولین همراه بود، اظهار کرد: اگر شهدا و ایثارگران خون های پاک و مقدسشان را تقدیم این انقلاب نمی کردند، به یقین امروز شاهد حاکمیت نظام جمهوری اسلامی و اقتدار و بالندگی کشور نبودیم.
به گزارش ایثار گیلان،احمدی با بیان اینکه دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن شاخصه اصلی ملت ما در جنگ میان ایران و عراق بود، تصریح کرد: وجود ارزش‌های اسلامی همچون وجود اشتیاق برای شهادت بین مردم به‌ویژه جوانان از ویژگی‌های دیگر دوران دفاع مقدس بود.
معاون استاندار گیلان، با بیان اینکه حماسه آفرینی های دوران دفاع مقدس روحیه ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داشته است،خاطرنشان کرد: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی مردم به انقلاب و آرمان‌های آن وفادار هستند.
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز، جانبازان هشت سال دفاع مقدس را سند جاویدان نظام مقدس جمهوری انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و خانواده‌های معظم و معزز آنان هستند، زیرا شما را قهرمانان واقعی خود می دانند
وی با اشاره به اینکه جانبازان ذخیره الهی بر روی زمین برای بهره گیری از نعمات و برکات خداوندی هستند، عنوان کرد: باید از این سرمایه های ارزشمند پاسداری و صیانت شود و زمینه آسایش آنان و خانواده های گرامی شان توسط مسئولان فراهم گردد، زیرا هرچه داریم مدیون آن هستیم.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهدای گرانقدر و جانبازان سرافراز کشور برای رضای خدا و سربلندی مردم از جان و زندگی خویش گذشته اند و این ایثار و فداکاری به عنوان ذخیره آخرت نزد خداوند ثبت و ضبط خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در ادامه با جانباز معظم «حسن قاسمی طارمسری» نیز دیدار و گفت و گو کرد.
"انتهای پیام"      
                  
کد مطلب: 261658
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...