داخلی صفحه تهران خبر
 
طوری عمل کنیم که شرمنده شهدا نشویم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: همه ما به این معنا رسیده ایم که همیشه مدیون خون شهدا و رشادت ایثارگران باشیم ولی باید به شکلی عمل نماییم که فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم.
طوری عمل کنیم که شرمنده شهدا نشویم
 
به گزارش «ایثار تهران»، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ صبح امروز با مادر شهیدان «مجید و محمد امین شیرازی» دیدار کرد.
نصیری در این دیدار صمیمانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تاکید بر ادامه راه شهیدان و ایثارگران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران علیرغم دشمنی ها، با عنایت الهی و حضور و همت مردم از سختی های بزرگی عبور کرده است و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در گذر از این معبرهای حساس و غلبه بر مشکلات نقش بسزایی داشته اند.
وی با تقدیر از «طیبه شمس» مادر شهیدان امین شیرازی گفت: گرچه همه ما به این معنا رسیده ایم که همیشه مدیون خون شهدا و رشادت ایثارگران باشیم ولی باید به شکلی عمل نماییم که فردای قیامت شرمنده شهدا نشویم.
مادر شهیدان شیرازی نیز با قدردانی از حضور مدیرکل بنیاد تهران اظهار داشت: کشور به دست شما اداره می شود و من برای موفقیت همه مسئولان دعا می کنم.
گفتنی است؛ شهید مجید امین شیرازی 15 فروردین 1361 در شرق دجله و شهید محمد امین شیرازی 24 اسفندماه همان سال در منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 261766
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...