داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان :
همه شهدا در وصیتنامه خود به حفظ حجاب و حیا سفارش می‎کنند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
پاکاری با بیان اینکه ملت انقلابی ایران باید به مسئله حجاب به طور ویژه توجه کنند، یادآور شد: موضوع حفظ حجاب آنقدر با ارزش و مهم است که شهدا در خط مقدم جبهه به عنوان سفارش از آن یاد می کنند.
 
به گزارش ایثار گیلان ، عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با جانباز 70 درصد، حاج محمدحسن حسن زاده که به همراه معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان و رئیس بنیاد شهرستان فومن انجام شد، ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای این روحانی رزمنده به اهمیت عفاف و حجاب در جامعه از دیدگاه شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: اگر به وصیتنامه شهدای هشت سال جنگ تحمیلی نگاه کنیم می‎بینیم که تک تک شهدا در وصیتنامه خود زنان مسلمان جامعه را به حفظ حجاب و حیا سفارش می‎کنند.

وی با بیان اینکه ملت انقلابی ایران باید به مسئله حجاب به طور ویژه توجه کنند، یادآور شد: موضوع حفظ حجاب آنقدر با ارزش و مهم است که شهدا در خط مقدم جبهه به عنوان سفارش از آن یاد می کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان تصریح کرد: شهیدان جان دادند، اما اجازه ندادند که دست دشمنان به ذره‎ای از خاک میهن برسد و اسلام، قرآن و راه اهل ‎بیت(ع) همیشه زنده بماند و بی تردید عفاف و حجاب یکی از آموزه های اسلامی است.

جانباز محمدحسن حسن زاده نیز، وجود ارتباط بهتر و صمیمی تر بین دانش آموزان و مربیان و معلمان را از عوامل بهبود شرایط رعایت حجاب در جامعه خواند و خاطرنشان کرد: با ایجاد صمیمیت در فضاهای آموزشی و تبیین آموزه های اخلاقی، جامعه اخلاق مدارتری خواهیم داشت که به عفاف و حجاب به عنوان یک رکن اخلاقی توجه می کند.

وی فرزندان شاهد و ایثارگر را ادامه دهنده راه و منش شهدا دانست و گفت: نگاه جامعه امروز به خصوص نوجوانان و جوانان به خانواده های شهدا و ایثارگران به ویژه فرزندان شاهد به عنوان الگوست.
انتهای پیام
کد مطلب: 261793
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...