داخلی صفحه گیلان خبر
 
معاون استاندار گیلان:
دیدار با خانواده های شهدا موجب آرامش درونی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
احمدی با بیان اینکه دشمن همه حربه ها و ترفندهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خودش را علیه جمهوری اسلامی به کار برده است،گفت: تاکنون دشمن نتوانسته به رمز و راز پایداری انقلاب و نظام ما که نشات گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است، پی ببرد.
 
به گزارش ایثار گیلان ،سید محمد احمدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در نشست کارگروه طرح سپاس که با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران را صرفا یک تکلیف اداری ندانست و اظهار کرد: نباید فراموش کنیم که جایگاه امروز ما به خاطر اعتقاداتی است که به آن پایبند هستیم و همین اعتقادات و پایبندی ها بوده که چهل سال انقلاب و نظام ما را متمایز کرده است.
وی با بیان اینکه دشمن همه حربه ها و ترفندهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خودش را علیه جمهوری اسلامی به کار برده است، افزود: تاکنون دشمن نتوانسته به رمز و راز پایداری انقلاب و نظام ما که نشات گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است، پی ببرد.
معاون استاندار گیلان، با اشاره به ناکارآمدی دشمن در برابر فرهنگ ایثار و شهادت،خاطرنشان کرد: دشمن با همه شیوه ها و اتاق فکرهای مجهز و مدرن خود نتوانسته به نظام ما خدشه وارد کند لذا سعی می کند با ایجاد تنگناهای سیاسی و اقتصادی با ما مبارزه کند که بی تردید در این حوزه نیز موفق نخواهد شد.

وی دیدار با والدین شهدا، همسران شهدا، جانبازان و ایثارگران را موجب آرامش درونی دانست و گفت: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران برای مدیران اجرایی روحیه بخش است. خوشبختانه بخش اعظمی از مشکلات خانواده ها را رفع کردیم و باید با کمک هم برای رفع دیگر مشکلات برنامه ریزی کنیم.

احمدی، با بیان اینکه توقع خانواده های شهدا و ایثارگران از خادمان خود در دولت بسیار کم است، یادآور شد: بنیاد شهید و امور ایثارگران ویژه برنامه های خود در مناسبت های انقلاب را مانند گذشته با خلاقیت بیشتری برگزار می کند.
انتهای پیام
کد مطلب: 261813
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...