داخلی صفحه گیلان خبر
 
نماینده ولی فقیه در گیلان:
شهدابا نثار جان خود از آرمان های انقلاب اسلامی پاسداری کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶
 
به گزارش ایثار گیلان ، آیت الله رسول فلاحتی عصر روز چهارشنبه 11 مهر97 در آیین بزرگداشت شهدای روحانی شرق گیلان که در حرم سید جلال الدین اشرف (ع) آستانه اشرفیه با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد ،اظهار داشت: دشمنان تلاش دارند تا ملت ما را نسبت به نظام و آرمان های انقلاب اسلامی بدبین کنند حال اینکه همواره شکست خورده اند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به آرمانهای شهدا گفت:اگر امتی، رهبر بحق خود را نشناسد بدون شک گمراه خواهد شد، همانگونه که در طول تاریخ بسیاری از انسانهای زمان مولای متقیان و امام حسین (ع) گمراه شدند.

وی افزود: شناخت رهبر الهی اگر در کنار اطاعت و حمایت از رهبری قرار گیرد مسیر تاریخ را تغییر خواهد داد، همچون جوانان ایرانی پیرو امام راحل که با شناخت و اطاعت از رهبر کبیر انقلاب مسیر تاریخ را تغییر دادند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه روحانیت هم در طول تمام دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس علمدار مبارزه بودند و پیشاپیش مردم غیور ایران در میدان مبارزه حضور داشتند و گفت : شهدای ما با نثار جان خود از آرمان های انقلاب اسلامی پاسداری کردند و ادامه راه شهدای روحانی ، یکی از وظایف مهم طلاب جوان و روحانیت است.
نماینده ولی فقیه در گیلان برپایی آیین های عزاداری ایام ماه محرم امسال را بسیار چشمگیر و به مراتب باشکوه تر از سال های گذشته دانست و افزود : خود این امر نشانه شکست و زبونی دشمنان اسلام است.

برپایی نمایشگاه هادیان افلاکی از جمله برنامه های جانبی این یادواره بود که در حرم سید جلال الدین اشرف (ع) برپا شد.
گفتنی است مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز در این مراسم حضور داشت.
"انتهای پیام"کد مطلب: 261820
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...