داخلی صفحه تهران خبر
 
مردم قدردان ایثار و فداکاری جانبازان هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
مدیرکل امور بانوان استانداری تهران گفت: ما همواره قدردان کسانی هستیم که برای آسایش و آرامش کشور همه سختی‌های جانبازی و ایثارگری را به جان خریدند.
مردم قدردان ایثار و فداکاری جانبازان هستند
 
به گزارش «ایثار تهران»، ثریا شارقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با همراهی مرجان دهقان نیری مشاو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در امور بانوان با جانبازان مرکز توانبخشی شهید بهشتی  همسران معزز این جانبازان دیدار کردند.
در این دیدار صمیمانه شارقی ضمن تقدیر از ایثار جانبازان و صبر و استقامت خانواده های آنان گفت: زمانی که کشور نیاز به ایثار و فداکاری مردان این سرزمین داشت شما جان خود را بر کف نهادید و برای دفاع از جان و ناموس ملت در مقابل دشمن ایستادید.
وی با تجلیل از مقام شامخ جانبازان اظهار داشت: مردم و نظام ما همواره قدردان کسانی هستند که برای آسایش و آرامش کشور همه سختی‌های جانبازی و ایثارگری را به جان خریدند.
مدیرکل امور بانوان استانداری از همسران جانبازان به عنوان اسوه های صبر و مقاومت نام برد و افزود: همسران جانبازان شیرزنانی هستند که سالها درکنار همسران خود زینب گونه تمام مشکلات را تحمل کردند و بی شک اجر عظیمی نزد خداوند دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 261839
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...