داخلی صفحه تهران خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد تهران با خانواده شهیدان «میرعلی اکبری» و «اسمعیلی»
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با همراهی اسکندری رئیس بنیاد منطقه های 7و6 با خانواده شهیدان میرعلی اکبری و اسمعیلی دیدار کرد.
دیدار مدیرکل بنیاد تهران با خانواده شهیدان «میرعلی اکبری» و «اسمعیلی»
 

به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری امروز با حضور در منزل شهیدان سید محمود، سیدمحمدرضا و سیدمجتبی میرعلی اکبری» با مادر مکرمه این شهیدان دیدار و از وی تجلیل کرد.
وی در این دیدار با بیان اینکه خانواده معظم شهدا برای مسئولان و مردم  بسیار ارزشمند هستند گفت: مادران شهدا اسوه صبر، ایثار و مقاومت هستند و همه ما درس استقامت، عزت و آزادگی را از شما می آموزیم.

 

در ادامه مادر شهیدان میرعلی اکبری دیدار مسئولان با خانواده شهدا را باعث دلگرمی آنان به نظام دانست و افزود: این دیدارها باعث می شود این احساس به ما دست دهد که هنوز ایثار و از خود گذشتگی شهدا از یادها نرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ همچنین با حضور در منزل شهید «محمد اسمعیلی» با همسر این شهید گرانقدر دیدار  و گفت گو کرد.
 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان فاجعه منا افزود: شهدای منا بندگان برگزیده خداوند بودند که در بهترین مکان به لقاءالله پیوستند.
 

گفتنی است؛ شهید سید محمود میرعلی اکبری در 11 اردیبهشت ماه 1361 و شهیدان سیدمحمدرضا و سیدمجتبی علی اکبری به ترتیب در 20 اردیبهشت ماه 1361 و پنجم مردادماه 1367 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
شهید محمد اسمعیلی نیز دوم مهرماه 1394 همزمان با عید قربان به همراه 464 نفر از حجاج ایرانی به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262029
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...