داخلی صفحه تهران خبر
 
باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵
مدیرکل بنیاد تهران گفت: هدف شهدای هسته ای سربلندی نظام جمهوری اسلامی و پیشرفت کشور بود و امروز ما بیشتر از گذشته نیازمند ادامه راه این شهدای گرانقدر هستیم.
باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری مدیرکل بنیاد تهران بزرگ، شهبازی مشاور ویژه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، هنرمند مدیرکل اداره کل مددکاری و نورعلی قربانی رئیس بنیاد منطقه سه با حضور در منزل شهید «مسعود علی محمدی» با همسر و خانواده  این شهید گرانقدر دیدار کردند.
مدیرکل بنیاد تهران در این دیدار با اشاره به خدمات شهید علی محمدی در زمینه صنعت هسته ای اظهار کرد: هدف شهدای هسته ای سربلندی نظام جمهوری اسلامی و پیشرفت کشور بود و امروز ما بیشتر از گذشته نیازمند ادامه راه این شهدای گرانقدر هستیم.
وی با بیان اینکه وظیفه همه ما پاسداری از خون شهدا است گفت: برخی از ابرقدرتها کمر به از بین بردن ماهیت انقلاب اسلامی بسته اند و از ابتدای انقلاب تا کنون با انواع نقشه ها و ترور شخصیت ها و دانشمندان ما سعی کردند به اهداف شیطانی خود دست یابند اما خون شهدایی همچون شهید علی محمدی باعث شد درخت تناور انقلاب اسلامی به بار بنشیند.
نصیری همچنین از صغری «اسداله خیاط  طهرانی» مادر شهید علی محمدی که در بستر بیماری قرار دارد عیادت کرد و از درگاه خداوند متعال برای وی شفای عاجل مسئلت نمود.
گفتنی است؛ دکتر مسعود علی محمدی عضو هیئت علمی و استاد فیزیک دانشگاه تهران بود که در بامداد ۲۲ دی ۱۳۸۸ و در سن ۵۰ سالگی، به هنگام خروج از منزلش در یک اقدام تروریستی و بر اثر انفجار بمب، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262161
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...