داخلی صفحه گیلان خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با فرماندار رشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با فرماندار شهرستان رشت، انتصاب میرشمس مومنی زاده به سمت فرماندار جدید شهرستان رشت را تبریک گفت و وی را از سرمایه های بومی، ارزشمند و از جنس مردم دانست.
 
پاکاری خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را جزو وظایف اصلی مسئولان دانست و افزود: شهدا رفتند تا ما بمانیم و از وجود خود گذشتند تا امنیت امروزی را شاهد باشیم لذا ما نیز در مقابل بایست قدردان شهدا باشیم و در عمل ثابت کنیم که رهرو راه آنان هستیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: فرهنگ شهادت در کشور عزیزمان متفاوت از فرهنگ هر کشوری است و بایستی سرمایه‌های این کشور را حفظ و تقویت نمود، زیرا شهدا و ایثارگران از اجزا و ارکان اصلی و سرمایه‌های این نظام هستند و تقویت این اجزا و ارکان موجبات تقویت کشور را فراهم خواهد ساخت.
مدیرکل بنیاد شهیدو امور ایثارگران گیلان، در پایان خواستار پیگیری امور و مطالبات ایثارگران در حوزه های مختلف از جمله نشست شورای مشورتی فرماندار شد و تاکید کرد: فرمانداری باید توجه ویژه ای به این قشر غرور آفرین داشته باشد.
میرشمس مومنی زاده نیز، تمامیت ارضی، استقرار و اقتدار کشور را مدیون شهدا، جانبازان و رزمندگان دانست و اظهار کرد: انجام دیدارهای مداوم با ایثارگران از جمله مهمترین وظایف همه دستگاه هاست و فرمانداری رشت در این امر مهم باید به عنوان یک الگو برای دیگران باشد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 262265
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...