داخلی صفحه تهران خبر
 
انجام بیش از ۵۹۰ دیدار با ایثارگران در سه ماه اخیر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، از انجام بیش از ۵۹۰ دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مناطق تحت پوشش این اداره کل خبر داد.
انجام بیش از ۵۹۰  دیدار با ایثارگران در سه ماه اخیر
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری با اعلام این خبر افزود: در راستای برنامه ریزهای انجام شده برای اجرای «طرح سپاس ویژه»، معاونان، مدیران، روسا و کارکنان ستادی و مناطق بنیاد تهران در 13 هفته اخیر با 520 خانواده شهید، جانباز و آزاده دیدار کردند.
نصیری با تاکید بر تلاش در جهت حفظ منزلت و جایگاه ایثارگران و ارائه خدمات به شکل مراجعه خادم به مخدوم گفت: شناسایی نیازها و افزایش میزان رضایت جامعه هدف از دلایل اصلی اجرای این طرح است و دیدار چهره به چهره و ارتباط مستقیم مسئولان با ایثارگران اگر به صورت مطلوب انجام شود زمینه را برای تحقق این امر فراهم می آورد و بسیاری از مسائل جامعه هدف رفع خواهد شد.
وی با بیان اینکه اجرای طرح سپاس به شکل ویژه، به صورت موازی با روند پیشین این طرح و با اولویت والدین گرانقدر شهدا در حال انجام است افزود: علاوه بر طرح ویژه سپاس در سه ماه اخیر با 78 خانواده ایثارگر دیدار و از آنان تجلیل شده است که در مجموع این آمار به   598 مورد می رسد.
انتهای پیام/  
کد مطلب: 262436
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...