ارتقای سلامت جسمی ایثارگران هدف طرح پایش سلامت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
معاون بهداشت و درمان بنیاد یزد با اشاره به لزوم مراقبت‌های پزشکی برای ایثارگران سالمند گفت: طرح پایش سلامت و عیادت از جمله طرح‌هایی است که با هدف ارتقای سطح سلامت و رسیدگی به مسائل درمانی ایثارگران در یزد اجرا می‌شود.
ارتقای سلامت جسمی ایثارگران هدف طرح پایش سلامت است
 
به گزارش «ایثار»، سیروس آقابزرگی چهارشنبه 18 مهر در گفتگو با سایت ایثار استان یزد، حفظ و افزایش سلامت جسمی و روحی ایثارگران را یکی از اهداف اصلی بنیاد در راستای خدمت رسانی به ایثارگران دانست و تصریح کرد: والدین شهدا به علت کهولت سن در شرایطی هستند که به‌ تنهایی قادر به انجام امور روزمره خود نیستند و لذا لازم است شخصی پرستاری از این عزیزان را به عهده بگیرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد افزود: کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدا با هدف بررسی وضعیت والدین معظم شهدا از حیث نیاز به مراقبت‌های پرستاری برگزار شد و 111 پرونده مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به لزوم مراقبت‌های پزشکی برای ایثارگران سالمند گفت: طرح پایش سلامت و طرح عیادت از جمله طرح‌هایی است که با هدف ارتقای سطح سلامت و رسیدگی به مسائل درمانی ایثارگران در یزد اجرا می‌شود.
آقابزرگی با تشریح برنامه‌های طرح پایش سلامت و طرح عیادت اظهار کرد: در راستای اجرای طرح پایش سلامت، پزشکان با مراجعه به منازل ایثارگران آنان را ویزیت و دستورات لازم را برای ادامه درمان صادر می‌کنند. در طرح عیادت، پزشک بنیاد با مراجعه به مراکز درمانی روند درمان خانواده‌های شهدا و ایثارگران را پیگیری می‌کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262490
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...