داخلی صفحه گیلان خبر
 
سردار عبدالله پور :
شهدا نقشه راه مقاومت در مقابل زورگویان را ترسیم کرده اند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸
فرمانده سپاه قدس گیلان گفت:شهدای انقلاب،دفاع مقدس و مدافع حرم و وطن نقشه راه مقاومت در برابر زورگویان را ترسیم کرده‌اند .
 
به گزارش ایثار گیلان؛سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مراسم یادواره ۱۶۶ شهید شهرستان آستارا و ۲۲ شهید مدافع حرم گیلان که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد،گفت:هرکسی که از مسیر شهدا و آرمان‌های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و ولایت فقیه خارج شود، خائن به ملت ایران است. 
وی افزود: نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در ایران که میراث شهداست نقشه‌های شوم استکبار جهانی را یکی پس از دیگری خنثی کرده است.
فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت:شهدا به ما یاد داده‌اند که در مواقع سختی با اتکا به منویات مقام معظم رهبری و توانمندی‌های داخلی بر مشکلات فائق آئیم و به کشور‌های غربی که دشمن نظام هستند دل نبندیم.
سردار محمد عبدالله پور افزود:شهدای انقلاب،دفاع مقدس و مدافع حرم نقشه راه مقاومت در برابر زورگویان را ترسیم کرده‌اند.
وی گفت: اگر ما امروز در عراق و سوریه، داعش و تکفیری‌ها را زمین گیر کرده‌ایم به برکت خون شهداست که به ما درس مقاومت آموختند.
فرمانده سپاه قدس گیلان افزود:استکبار جهانی با تبلیغات منفی می‌خواهد مردم ایران را ناامید کند .
سردار محمد عبدالله پور تصریح کرد: استکبار با ابزار‌های رسانه‌ای به دنبال ایجاد اختلاف بین اهل تسنن و تشیع، از هم پاشیدگی خانواده‌ها و به انحراف کشیدن جوانان هستند که بصیرت ابزاری مهم برای بی اثر کردن این توطئه نرم است.
مراسم یادواره ۱۶۶ شهید شهرستان مرزی آستارا و ۲۲ شهید مدافع حرم گیلان در منطقه حیران آستارا برگزار شد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 262524
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...