داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
شهدا باید الگوی مسئولان در راه خدمت رسانی باشد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان روز چهارشنبه 18 مهر 97 در دیدار با امام جمعه شهرستان رودبار، با بیان اینکه شهدا با حماسه آفرینی خود بزرگترین ایثار را کردند، یادآور شد: عزت، سربلندی و اقتدار نظام اسلامی ایران مدیون حماسه آفرینی شهداست.
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری اظهار کرد: هر چقدر از دوران دفاع مقدس می گذرد مردم عظمت، آثار و بركات شهدا را بيشتر درک و حضور پررنگ تری در آيين های تجليل و يادواره های شهدا پيدا می كنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، شهدا و ایثارگران را انسان‌هایی نمونه و خدایی دانست و افزود: همه ما مردانگی، عزت و سربلندی را باید از شهدا و ایثارگران بیاموزیم، زیرا نمونه بارزی از انسان‌های آگاه و با بصیرت هستند.
پاکاری، با بیان اینکه ملت شريف ايران وفادار به نظام و شهدا هستند و آنها را الگوی خود قرار می دهند، خاطرنشان کرد: مردم شريف و ولايمتدار ايران اسلامی بايستی با پيروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب از خون شهدا و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسداری كنند.
وی با بیان اینکه شهدا باید الگوی مسئولان در راه خدمت رسانی باشد، گفت: شهدا کار بزرگی در راه سربلندی جامعه انجام داده اند که باید مسئولان به سهم خود در هر سنگری، برای تداوم راه و آرمان های شهدا در راستای سربلندی ایران اسلامی بکوشند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 262619
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...