داخلی صفحه گیلان خبر
 
دومین یادواره شهدای رسانه گیلان در کربلا برگزار می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری دومین یادواره شهدای رسانه این استان در کربلای معلی خبر داد.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری ایرنا، محسن جعفری در سومین نشست ستاد رسانه ای اربعین استان با بیان اینکه برگزاری دوره های سواد رسانه ای در اولویت برنامه های سازمان بسیج رسانه است، اظهار داشت: کارگاه تخصصی خبرنگاری بین المللی در آستانه اربعین حسینی (ع) برگزار می شود.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه استان گیلان افزود: شهیدان سید اسماعیل سیرت نیا، محمدرضا نشرود کل ، سید محمد اسحاقی ، مجید ثابت قدم ، ابوالقاسم اخوان، حامد کوچک زاده و حجت الاسلام ابراهیم انصاری هشت شهید رسانه گیلان هستند که یادواره این شهدای گرانقدر همزمان با اربعین حسینی(ع) در کربلا برگزار می شود.
وی با بیان اینکه شهید حامد کوچک زاده شهید شاخص سازمان بسیج رسانه در سال 97 است، افزود: همزمان با سالروز شهادت ایشان دومین یادواره شهدای رسانه گیلان نیز در رشت برگزار می شود.
جععفری با تاکید براینکه گروه های خبری گیلان در کربلا و نجف مستقر می شوند، تصریح کرد: گیلان دارای 40 خبرنگار آموزش دیده برون مرزی است که باید از این ظرفیت نهایت بهره را در همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی (ع) ببریم.
به گفته جعفری؛ پوشش برنامه های موکب های گیلانی ، برنامه های فرهنگی و مذهبی ، پوشش زنده رویدادهای اربعین از شهرهای نجف و کربلا از ماموریت های اصلی تیم های اعزامی خبری گیلان است.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خاطرنشان کرد: تیم های خبری گیلان به مدت 10 روز در همایش عظیم پیاده روی حسینی(ع)در شهرهای کربلا و نجف مستقر شده و اخبار اربعین را به صورت زنده و لحظه به لحظه پوشش می دهند.
امسال افزون بر 9 هزار نفر برای شرکت در پیاده روی عظیم حسینی از گیلان ثبت نام کرده اند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 262986
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...