برطرف سازی مشکلات ایثارگران لذت‌بخش است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: در بنیاد شهید باید از کار و خدمت لذت ببریم و باید نیازهای جامعه ایثارگری را بتوانیم برطرف کنیم.
برطرف سازی مشکلات ایثارگران لذت‌بخش است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز با حضور دکتر قربانی نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، گرمه، جاجرم و راز و جر گلان در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی نشستی با روسای ادارات اداره کل برگزار و به بررسی مشکل ایثارگران و قوانین مربوطه پرداخته شد.
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست با تأکید بر اینکه در بنیاد شهید امور ایثارگران خراسان شمالی نیروهای جوان و زبده در حال خدمت به ایثارگران هستند گفت: مسئولان در جریان مشکلات ایثارگران به‌صورت بومی و محلی باشند، قوانین باهمت بالای مجلس مشکلی ندارد اما در اجرا به مشکلاتی برخورد می‌کنیم.
حسینی با اشاره به اولویت مشکلات بومی خراسان شمالی که به ترتیب اشتغال درمان و مسکن است گفت: اجرای قانون را متقاضی هستیم و مطالبه می‌کنیم فراتر از آن چیزی دیگر نمی‌خواهیم.
وی با اشاره به گذشت زمان و کهولت سن والدین شهدا گفت: نیاز مبرم به مجتمع‌های مخصوص جهت برطرف کردن نیازهای این گنجینه‌های معنوی هستیم و همچنین باغ ایثار برای بیماران تنفسی، ریوی و شیمیایی نیاز مبرم استان است.
 
 
کد مطلب: 263133