داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: حل مشکلات درمانی ایثارگران امری حیاتی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در دیدار با معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی گفت: حل مشکلات درمانی ایثارگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
مدیرکل بنیاد یزد: حل مشکلات درمانی ایثارگران امری حیاتی است
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست مشترک معاونت درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی با حضور مدیرکل بنیاد یزد سه‌شنبه 24 مهر در محل بنیاد استان یزد برگزار شد و در خصوص راه‌های همکاری فی‌مابین بحث و تبادل‌نظر شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در این نشست با اشاره به مشکلات درمانی جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا گفت: حل مشکلات درمانی ایثارگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی که کشور با آن دست‌به‌گریبان است مورد انتظار است بخش‌های دولتی و مسئولان تمهیداتی برای کاهش مشکلات مردم اتخاذ کنند تا فشار کمتری در این شرایط متحمل شوند.
وی خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه و مسئولیت خطیر خود در حفظ و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی به بهترین شکل انجام داده‌اند و اینک که آنان نیازمند دریافت خدمت هستند، شایسته است بهترین نوع آن را دریافت کنند.
ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از اجرای طرح نظام جامع سلامت افزود: این طرح یکی از طرح‌های مفید و ثمربخشی است که توسط دولت به اجرا درمی‌آید و نیازمندان جامعه را تحت پوشش بهتر قرار داده است.
مدیرکل بنیاد یزد با اشاره به ارائه خدمات بیمه تکمیلی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران همانند سایر اقشار جامعه، گفت: برخی از ایثارگران در مراجعه به مراکز درمانی و پزشکان متخصص با عدم همکاری در خصوص بیمه تکمیلی مواجه می‌شوند که لازم است تدابیری از سوی دانشگاه علوم پزشکی اتخاذ شود تا ایثارگران با کمترین مشکل خدمات درمانی موردنیاز را دریافت کنند.
کد مطلب: 263210
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...