تبیین گفتمان جهاد و مقاومت یکی از ضروریات است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی بر ضرورت تداوم راه شهدا و تبیین گفتمان جهاد و مقاومت تاکید کرد .
تبیین گفتمان جهاد و مقاومت یکی از ضروریات است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید رجبعلی محمدزاده بر ضرورت تداوم راه شهدا و تبیین گفتمان جهاد و مقاومت تاکید کرد . 
 
 
متن پیام به این شرح است : 
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا
مقام معظم رهبری : شهید اخیرِ عزیزِ این منطقه، شهید رجبعلى محمدزاده، اجر مجاهدتهاى دوران دفاع مقدس را، ایستادگى‌هاى در آن عرصه‌هاى دشوار را، در سالهاى بعد، از خداى متعال دریافت کرد و خداى متعال پرونده‌ى او را کامل کرد؛ شهید خدمت و شهید وحدت.
 
در تاریخ پرافتخار استان خراسان شمالی ۲۶ مهرماه سالروز شهادت سردار شهید رجبعلی محمدزاده مردی نام آشنا است که در صحنه های دفاع از ارزش های انقلاب  ماندگارترین حماسه ها را رقم زد .
دوران پرافتخار دفاع مقدس برگ زرینی از سوابق درخشان این مرد بزرگ است .
حضور افتخار آفرین او در عرصه های مختلف خدمت در سال های بعد از دفاع مقدس هم که همچنان مایه قوام و اعتلای نظام اسلامی بود بر سوابق ارزشمند و ماندگار او افزود . یقینا مجاهدت ها و فداکاری های سردار محمدزاده در کسوت فرماندهی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان که همواره محور وحدت میان برادران اهل سنت و تشیع بود از خاطر مردم آن سامان نخواهد رفت و مدال پر افتخار شهادت همان اجر مجاهدت های دوران دفاع مقدس و ایستادگی های در آن عرصه های دشوار بود که خداوند به او اعطاء و پرونده مجاهدتش را کامل کرد و او را به عنوان شهید خدمت و شهید وحدت به ملت ایران شناساند .
اینجانب ضمن عرض تواضع به ساحت شهید والامقام رجبعلی محمدزاده علمدار خراسان شمالی ، فرا رسیدن سالروز شهادت ایشان را گرامی داشته و بر ضرورت تداوم راه شهدا و تبیین گفتمان جهاد و مقاومت تاکید می نمایم .
والسلام علی من التبع الهدی
سید عابس حسینی 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی
 
کد مطلب: 263513