داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: جانبازان مظهر حقیقی فداکاری و ایثار هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: جانبازان مظهر حقیقی فداکاری و ایثار هستند و این مسئله را بارها در دوران دفاع مقدس ثابت کردند.
مدیرکل بنیاد یزد: جانبازان مظهر حقیقی فداکاری و ایثار هستند
 
به گزارش «ایثار یزد» احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد پنجشنبه 26 مهر در سفر یک‌روزه خود به شهرستان میبد با جمعی از جانبازان و ایثارگران این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد یزد در این دیدار با اشاره به شجاعت، رشادت و پایمردی جانبازان در طول دفاع مقدس گفت: جانبازان مظهر حقیقی فداکاری و ایثار هستند و این مسئله را بارها ثابت کردند.
وی افزود: عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه‌های داخلی و خارجی مدیون کسانی است که خالصانه تمام سختی‌ها را به جان خریدند و لحظه‌ای در مقابل دشمن سر تسلیم فرود نیاوردند.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته از هیچ کوششی دریغ نکردند ولی حضور مردم و ایثارگران درصحنه موجب شکست آن‌ها شده است.
دبیر شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: باید خاطرات و فداکاری آن‌ها به نحو مناسب در بین مردم و جوانان ترویج شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد بابیان خاطراتی از دوران باشکوه دفاع مقدس هشت‌ساله اظهار کرد: این موفقیت به‌راحتی به دست نیامده است و خون‌های زیادی از جوانان این مرزوبوم ریخته شد تا انقلاب اسلامی استوار به مسیر خود ادامه دهد.

 
کد مطلب: 263593
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...