داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون بهداشت و درمان یزد: تعامل بنیاد با بیمه دی همیشه مثبت و سازنده بوده است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: تعامل بنیاد با بیمه دی با هدف رسیگی بهتر به خانواده‌های شهدا و ایثارگران همیشه مثبت و سازنده بوده است.
معاون بهداشت و درمان یزد: تعامل بنیاد با بیمه دی همیشه مثبت و سازنده بوده است
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست هم‌اندیشی بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با نمایندگی بیمه دی در این استان شنبه 28 مهر برگزار شد و در خصوص راه‌های ارائه خدمات بهتر به ایثارگران بحث و تبادل‌نظر شد.
سیروس آقابزرگی معاون بهداشت و درمان یزد در این نشست گفت: تعامل بنیاد با بیمه دی باهدف رسیدگی بهتر به خانواده‌های شهدا و ایثارگران همیشه مثبت و سازنده بوده است.
وی با قدردانی از تعامل خوب بیمه دی در استان تصریح کرد: در خصوص مسائل درمانی ایثارگران مشکلاتی وجود دارد و همکاری نمایندگی بیمه دی با بنیاد شایسته تقدیر است لکن باید تلاش شود این مشکلات به حداقل برسد.
آقابزرگی تأکید کرد: نگاه ایثارگران به بیمه دی با سایر شرکت‌های بیمه فرق دارد و انتظار دارند این شرکت که از بدنه خود بنیاد محسوب می‌شود، خدمات بیشتری ارائه دهد.
مشاور ایثارگران استانداری نیز که در این نشست حضور داشت، گفت: خانواده شهدا و ایثارگران برای حفظ امنیت و تمامیت ارزی کشور از همه هستی خود گذشتند و شایسته بهترین‌ها هستند.
احمدعلی دشتی پور افزود: با توجه به کهولت سن خانواده‌های شهدا و ایثارگران، هرروز شاهد افزایش مشکلات جسمی و حرکتی این عزیزان هستیم و شرکت بیمه دی باید ترتیبی اتخاذ کند رسیدگی بیشتری به آنان بشود.
نماینده بیمه دی در استان در این نشست تصریح کرد: در حال حاضر بیمه دی با قریب به‌اتفاق مراجع درمانی که با بیمه ایران قرارداد داشته‌اند نیز عقد قرارداد کرده است و اگر مرکزی خدمات خاصی به ایثارگران ارائه می‌کند با اعلام بنیاد، بیمه دی آمادگی عقد قرارداد، دارد.
عظیمی خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران را مایه افتخار دانست و افزود: تلاش ما در مجموعه بیمه دی کسب رضایت همه بیمه‌شدگان ازجمله جامعه ایثارگران است.
وی با اشاره به کیفیت بالای مراکز درمانی در استان اظهار کرد: خوشبختانه استان قطب درمانی کشور به‌ویژه در منطقه مرکز و جنوب کشور است و به همین دلیل مراجعات زیادی از استان‌های دیگر داریم که این مسئله باعث ایجاد تأخیر در برخی پرداخت‌ها شده است که لازم است با مساعدت بنیاد کشور تخصیص بهتری به استان تعلق گیرد.
کد مطلب: 263716
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...