بازدید مدیرکل بنیاد ایلام از مواکب اربعین در مهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
مدیرکل بنیاد ایلام از نحوه خدمت رسانی مواکب حسینی در مسیر زائرین اربعین در شهرستان مهران بازدید کرد.
بازدید مدیرکل بنیاد ایلام از مواکب اربعین در مهران
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان از نحوه استقرار مواکب خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی در پل زائر شهرستان مهران بازدید کرد.
مدیرکل بنیاد ایلام در این بازدید، وحدت، همدلی، خدمت و تکریم زائران حسینی در این منطقه را زبانزد خاص و عام عنوان کرد و از مشارکت فعال کارکنان بنیاد مهران و مردم شهیدپرور این شهرستان در تکریم زوار حسینی و مهمان‌نوازی و ارائه خدمت به ایشان قدردانی کرد‌.
وی بیان کرد: میزبانی از زائران امام حسین(ع) توفیقی است که نصیب مردم این استان شده و شاهد هستیم همه شهروندان با اهداء پتو و مایحتاج مورد نیاز زائران در امر میزبانی در خور شان از زائران اربعین حسینی سهیم شدند و بار دیگر مهمان‌نوازی خود را به اثبات رساندند‌.
وی با بیان اینکه لازم است همه ادارات مختلف در ارائه خدمات به زائران اربعین تلاش کنند، افزود: شهرستان مهران یکی از مناطق اصلی تردد زائران است که باید ستاد اربعین کشور در مورد تأمین امکانات لازم اقدام لازم را به عمل آورد.
رستمیان عنوان کرد: انتظار می‌رود مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی همچون سال‌های گذشته پرشورتر برگزار شود و در این راستا می‌طلبد حساسیت‌های مسئولان نیز در برگزاری این مراسم بیشتر باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 264004