داخلی صفحه گیلان خبر
 
نماینده ولی فقیه در گیلان:
دستگاه‌ قضایی با عاملان شهادت «حسن پاینده» برخورد قاطع کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شهید «حسن پاینده» برای حفظ امنیت و آسایش شهروندان از جان خود گذشت، گفت: دستگاه‌ قضایی با عاملان شهادت «حسن پاینده» برخورد قاطع کند.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری مهر،آیت الله رسول فلاحتی به همراه جمعی از مسئولان انتظامی و نظامی در منزل شهید امنیت اخلاقی «سروان حسن پاینده» حاضر و با خانواده وی از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.
آیت الله فلاحتی در این دیدار اظهارکرد:شهید پاینده در راه حراست و حفاظت از ارزش‌های اسلامی جان خود را از دست داده و به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی با اشاره به اینکه شهدا انسان‌های برگزیده از سوی خداوند متعال هستند، افزود: شهید پاینده در طول خدمت خود بارها به دلیل انجام مأموریت‌های موفق از سوی فرماندهان خود تقدیر و تجلیل شده است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شهدا برای حفاظت از دین و ارزش‌های اسلامی از بزرگترین سرمایه زندگیشان یعنی جان خود گذشته‌اند،گفت:وجود این شهدا برای استان گیلان و شهر شهید پرور رشت افتخار بزرگی است.
وی با تأکید بر لزوم برخورد قاطع دستگاه‌های قضایی با عاملان این حادثه،ادامه داد:باید با مخلان امنیت برخورد قاطع شود تا به خود اجازه انجام چنین اعمالی ندهند.
آیت‌الله فلاحتی حفظ حجاب، پیروی از مقام معظم رهبری و صیانت از انقلاب را ادامه راه شهید پاینده عنوان کرد و یادآورشد:مردم شخصیت‌هایی که برای امنیت، آسایش، جان، مال و ناموس‌ آنها از جان خود می گذرند را از یاد نخواهند برد.  
"انتهای پیام"
کد مطلب: 265053
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...