داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش‌های اسلامی و انقلابی در جامعه است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار استاندار گیلان با پدر شهیدان حسین و محمد حسن یعقوبی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، اظهار کرد:خوشبختانه استاندار، عنایت ویژه ای نسبت به موضوع ایثار و شهادت و اجرای طرح سپاس و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دارد.
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری شهدای دانش آموز را سند افتخار ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: شهدای دانش اموز برای حفظ آرمان های انقلاب در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی ایفا کردند.
این مقام مسئول،جایگاه امروز ایران اسلامی در عرصه های بین المللی را مرهون فداکاری های جوانان و نوجوانان دیروز و پشتکار و تلاش نسل جوان امروز دانست و گفت: شهدا کار حسینی کردند و امروز صیانت از آرمان ها را بر عهده ما گذاشته‌اند و از این رو زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان را بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامی و ملت ایران دانست و اظهار کرد: یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش‌های اسلامی و انقلابی در جامعه است و دیدار با خانواده آنها تکریم ارزش‌های اسلام و انقلاب است.
پاکاری، خانواده‌های شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را نماد عزت، سربلندی، مقاومت، آزادگی، شرف و بزرگی ملت ایران دانست و گفت: قدردانی از خانواده شهدا وظیفه ملی است.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 265776
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...