داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) :
ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹
سردار علی فضلی گفت : ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است و خانواده شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.
 
به گزارش ایثار گیلان سردار علی فضلی در دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محمد اتابه که در روستای گوراب زرمیخ شهر صومعه سرا برگزار گردید اظهار کرد: روز ۱۳ آبان یادآور بیش از پنج دهه فداکاری و مجاهدت امام راحل، مراجع، علما و شهدا تا پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز، دشمنان با ترور، راه انداختن جنگ هشت‌ساله و تحریم تلاش کردند تا انقلاب اسلامی ایران را به سقوط بکشانند افزود: با عنایت خدا، ازخودگذشتگی شهدا و بصیرت مردم ، انقلاب به چهلمین سالگرد خود رسیده و خانواده شهدا بیش از هرکس دیگر بر پیمودن راه دفاع از نظام مصمم‌تر هستند.

وی با اشاره به رشادت و مجاهدت‌های مدافعان حرم خاطر نشان کرد: اگر هوشیاری و بصیرت این جوانان برومند نبود و اگر خون‌های مقدس آن‌ها در دفاع از حرمین شریفین تقدیم نمی‌شد ممکن نبود امروز در مسیر اربعین باز شود و یا از عتبات عالیات آثاری باقی‌مانده باشد.

سردار علی فضلی به رشادت‌های بی‌نظیر شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم اشاره کرد و افزود : ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است و خانواده شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.

وی با تأکید بر زنده داشتن نام و یاد شهدا خاطرنشان کرد: شهدا رفتند تا ما راهشان و مسیرشان، فرهنگ و منششان را در جامعه اسلامی پیاده‌سازی کنیم، آرمان شهدا، آرمان دفاع از دین خدا و دفاع از امامت و ولایت است که اکثریت شهدا در وصیت‌نامه‌های خود بر اطاعت از ولی‌فقیه تأکید داشتند.

انتهای پیام
کد مطلب: 265961
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...