داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
ملت ایران هرگز از آرمان ها و ارزش های خود دور نخواهد شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹
 
به گزارش ایثار گیلان ، عبدالله پاکاری در جلسه شورای مدیران ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان که روز سه شنبه 15 آبان 97 در سالن جلسات مجتمع فرهنگی شاهدو ایثار بنیاد برگزار شد،ضمن عرض تسلیت ایام 28 و 29 صفر به اهمیت حضور مدیران و کارمندان در مراسمات مذهبی تاکید و اظهر داشت : ارتباط بیشتر مردم با اهل بیت (ع)باعث دلسردی دشمنان اسلام می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به نزدیکی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود : امروز وظیفه همه ما اینست که علاوه بر انجام مسئولیت های خود، از توطئه های مخفی دشمنان اسلام غافل نشویم.

وی با اشاره به راهپیمایی باشکوه یوم الله 13 آبان امسال و دلسردی دشمن خاطرنشان کرد : اکنون دشمنان اسلام در عرصه های مختلف با تمام توان خود در حال حمله به ارزش های والای انقلاب هستند و مثل همیشه با هشیاری مردم و مسئولین تیرشان به سنگ خواهد خورد و متوجه این حقیقت خواهند شد که ملت سرافراز ایران هرگز از آرمان ها و ارزش های خود دور نخواهند شد.

پاکاری در ادامه جلسه ضمن تقدیر از همکاری و همدلی کارکنان در خدمات رسانی به ایثارگران افزود :ایثارگران و خانواده آنها همواره جزو طلایه داران حفظ ارزش های انقلاب بوده اند و وظیفه ماست که آنان را در انجام این امر مهم همراهی و پیگیر حقوق این قشر معظم در بخش هایی مانند درمان، آموزش و غیره باشیم.

گفتنی است در این جلسه از کارکنان منتخب طرح تکریم ارباب رجوع توسط مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان تجلیل و تقدیر شد.

انتهای پیام

کد مطلب: 266049
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...