​دوره آموزشی «جنگ نرم، تهدید نرم و شیوه‌های مقابله با آن» برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
دوره آموزشی «جنگ نرم، تهدید نرم و شیوه‌های مقابله با آن» صبح روز یک‌شنبه 11 آذرماه در ساختمان جانباز شهید رسول‌زاده برگزار شد.
​دوره آموزشی «جنگ نرم، تهدید نرم و شیوه‌های مقابله با آن» برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، دوره آموزشی «جنگ نرم، تهدید نرم و شیوه‌های مقابله با آن» صبح روز یک‌شنبه 11 آذرماه با حضور معاونان و مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و با سخنرانی داوود میرزایی مقدم دکترای جامعه شناسی و رییس اداره پیشگیری در محیط‌های آموزشی و کار ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری توسط اداره کل توسعه منابع انسانی بنیاد برگزار شد.
مهدی ریاحی کیا مدیرکل توسعه منابع انسانی بنیاد، هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را اهمیت آموزش‌های مدیریتی عمومی و ارتقای اثربخش اجرای این دوره‌ها از طریق استفاده از محتوا و مواد آموزشی استاندارد عنوان کرد و گفت: طی بخشنامه سازمان اداری استخدامی کشور مورخ 22 مردادماه 1396، اجرای دوره‌های آموزشی مدیران به عهده مرکز آموزش مدیریت دولتی و واحدهای آموزشی و پژوهشی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است.
وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد و هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با واحد آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، بسته‌های آموزشی شامل دوره‌های جنگ نرم، تهدید نرم و شیوه‌های مقابله با آن به مدت 6 ساعت، طراحی ساختارهای سازمانی به مدت 8 ساعت، نظام مدیریت اسلامی به مدت 6 ساعت، تبیین مصوبات فرهنگی نظام با تأکید بر مهندسی فرهنگی به مدت 4 ساعت برای مدیران در نظر گرفته شد.
مدیرکل توسعه منابع انسانی بنیاد خاطرنشان کرد: این دوره‌ها تا دو ماه دیگر برای مدیران کل بنیاد برگزار خواهد شد و امیدواریم برگزاری آنها گامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269158
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...