برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در اصفهان، آذربایجان شرقی و همدان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی و همدان خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در اصفهان، آذربایجان شرقی و همدان
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری همایش ویزیت تخصصی جانبازان شیمیایی دارای ضایعات چشمی متوسط استان اصفهان، گفت: این همایش در روزهای ۸ و ۹ آذرماه سال جاری با دعوت از ۱۶۰ نفر در محل بیمارستان میلاد اصفهان از طرف اداره کل کمیسیون پزشکی برگزار شد.
وی افزود: در این همایش تخصصی جانبازان ابتدا توسط متخصص داخلی ویزیت و تمام معاینات تخصصی و تست‌های تنفسی برای آنان انجام شد و در ادامه در بخش تخصصی چشم تمام شرکت‌کنندگان توسط دو متخصص چشم‌پزشک معاینه و ارزیابی شدند. همچنین جانبازان توسط متخصصان پوست، اعصاب و روان و جراح عمومی ویزیت شدند و سایر ضایعات ناشی از مجروحیت آنان ارزیابی شد و در پایان پرونده جانبازانی که با توجه به معاینات تخصصی انجام شده مشمول افزایش درصد جانبازی می‌شوند به کمیسیون پزشکی ارجاع و درصد جانبازی جدید آنان اعمال خواهد شد.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی استان آذربایجان شرقی گفت: این کمیسیون در تاریخ 8 و 9 آبان با دعوت از جانبازان و متقاضیان تعیین درصد مجدد در محل بنیاد تبریز و با حضور 7 نفر از متخصصین، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون تشکیل شد.
طائبی ادامه داد: این کمیسیون در فضایی مطلوب برگزار شد و از مجموع نفرات دعوت‌شده 379 نفر در کمیسیون حاضر شدند و بر اساس نوع مجروحیت، توسط متخصصان ویزیت شدند.
وی در پایان درباره کمیسیون پزشکی تعیین درصد ترکیبی استان همدان گفت: این کمیسیون در تاریخ 8 آذر با حضور 6 نفر از متخصصان، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و 227 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269357
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...