​رئیس بنیاد خلیل آباد
مردم خلیل‌آباد مردمی مظلوم، سخت‌کوش و ولایت‌مدار هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خلیل آباد گفت: شهرستان خلیل آباد نشان دهنده مردمی مظلوم، سخت‌کوش و ولایت مدار است که در تمامی مقاطع مختلف تاریخی و رویدادها حضور پر رنگی در صحنه داشتند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حسین رزمی در اجتماع بزرگ خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران خلیل‌آباد كه سه‌شنبه 13 آذر در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: یکی از کارهایی که مدیر کل بنیاد در طول زمان خود کرده است همین سفرهای استانی و دیدار چهره به چهره با ایثارگران شهرستان‌ها است.
وی ادامه داد: این کار باعث زحمت کمتر جامعه ایثارگران برای سفر به مشهد مقدس و حل مشکلات است که این مهم توسط حجت الاسلام معصومی انجام می‌شود. 
رئیس بنیاد خلیل‌آباد تصریح کرد: تاریخ شهرستان خلیل آباد نشان دهنده مردمی مظلوم، سخت‌کوش و ولایت مدار است که در تمامی مقاطع مختلف تاریخی و رویدادها حضور پر رنگی در صحنه داشتند و گواه این سخن  285 شهید، 431 جانباز و 13 آزاده ای است که شهرستان خلیل آباد تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
رزمی ادامه داد: ما هیچ روستایی را نداریم که شهید نداشته باشد و همین موضوع میزان خلوص و ولایت مداری مردم این شهرستان را نشان می‌دهد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در دوم به شهرستان های خراسان رضوی سفر می کند و خلیل آباد هفدهمین سفر شهرستانی حجت الاسلام حسین معصومی است این سفر همراه با همایش ویژه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و سخنرانی رئیس بنیاد، امام جمعه و مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران برگزار می شود.
گفتنی است شهرستان خلیل آباد که 373 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 200 شهيد، 429 جانباز و 9 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/



زهره میری خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خلیل آباد
نرجس محمدی تنظیم کننده







کلمات کليدی: ایثار رضوی، هفدهمین، خراسان رضوی، سفر شهرستانی، هفدهمین، اجتماع ایثارگران،
کد مطلب: 269572