ایثارگران از توانمندی بالایی در حوزه اشتغال برخوردار هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸
مدیرکل بنیاد یزد ایثارگران را افرادی توانمند خواند و افزود: خانواده شهدا و ایثارگران از توانمندی بالایی در حوزه اشتغال برخوردار هستند لکن وضع قوانینی که فقط شامل کارمندان دولت می‌شود باعث گرایش غالب افراد جامعه به سمت مشاغل دولتی و فرار از تولید شده است.
ایثارگران از توانمندی بالایی در حوزه اشتغال برخوردار هستند
 
به گزارش «ایثار»، نشست کارگروه اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد سه‌شنبه 13 آذر با حضور مدیرکل بنیاد یزد، نماینده استانداری و رییس اداره اشتغال ستاد مرکز برگزار شد.
احمد ابراهیمی در این نشست با اشاره به لزوم حل معضل اشتغال ایثارگران و فرزندان آنان گفت: فرهنگ اشتغال و کارآفرینی باید در جامعه نهادینه شود. متأسفانه جامعه به سمت اشتغال دولتی که با ریسک کمتر و ضمانت بیشتری همراه است، سوق داده‌شده و لازم است با آموزش صحیح به جوانان از فراگیر شدن این باور غلط جلوگیری کرد.
وی ایثارگران را افرادی توانمند خواند و افزود: خانواده شهدا و ایثارگران از توانمندی بالایی در حوزه اشتغال برخوردار هستند لکن وضع قوانینی که فقط شامل کارمندان دولت می‌شود باعث گرایش غالب افراد جامعه به سمت مشاغل دولتی و فرار از تولید شده است.
ابراهیمی اظهار کرد: استان یزد شهری صنعتی است که توانمندی بسیار بالایی در عرصه تولید و به‌ تبع آن ایجاد اشتغال پایدار دارد ولی متأسفانه این ظرفیت بیشتر در اختیار افراد غیربومی قرارگرفته است.
مدیرکل بنیاد یزد در پایان داشتن اطلاعات جامع و کامل در حوزه اشتغال را ضروری دانست و اضافه کرد: آمار اساس کار برنامه‌ریزی است و باید همواره تلاش کنیم آمار بنیاد در حوزه‌های مختلف به‌روز باشد.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 269609
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...