ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر یکی از اهداف بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: یکی از اهداف بنیاد ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر است و در حال پیگیری و رایزنی هستیم تا بتوانیم زمینه ساز اشغال فرزندان شاهد و ایثارگر باشیم و بخش بزرگی از مشکلات این عزیزان را حل کنیم.
ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر یکی از اهداف بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در هفدهمین سفر شهرستانی خود در اجتماع بزرگ خانواده‌های شهدا و ايثارگران خلیل‌آباد که سه شنبه 13 آذر در سالن ثامن الحجج (ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: مراجعه خانواده های شهدا و ایثارگران و حل مشکلات این عزیزان رحمتی است که از سوی خداوند نازل شده است. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: مردم شهیدپرور شهرستان خلیل‌آباد نشان دادند که مردمی صبور، غیور و انقلابی هستند و با حضور گسترده خود از گذشته تاکنون ارادت خود را به نظام اسلامی نشان دادند.
وی ادامه داد: در تمامی این سفرها سعی ما بر این است تا از حداکثر توانی که داریم برای حل مشکلات ایثارگران استفاده کنیم و اگر مشکلی باشد که با پیگیری حل ‌شود به طور قطع آن را مرتفع خواهیم کرد. 
حجت‌ الاسلام معصومی افزود: یکی از اهداف بنیاد ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر است و در حال پیگیری و رایزنی هستیم تا بتوانیم زمینه ساز اشغال فرزندان شاهد و ایثارگر باشیم و بخش بزرگی از مشکلات این عزیزان را حل کنیم.
گفتنی است، شهرستان خلیل آباد که 373 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 200 شهيد، 429 جانباز و 9 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران كرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269613
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...