داخلی صفحه یزد خبر
 
پاسداشت فداکاری شهدا و ایثارگران وظیفه‌ ملی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۴
گروه فرهنگی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: بر همه ما فرض است که ایثار شهدا و ایثارگران گرامی که در راه میهن اسلامی به این اقتخار نائل شدند را پاس بداریم.
پاسداشت فداکاری شهدا و ایثارگران وظیفه‌ ملی است
 
به گزارش ایکنا از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد ۱۳ آذرماه در نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و تجلیل از ایثار آنان اظهار کرد: بر همه ما فرض است که ایثار شهدا و ایثارگران گرامی که در راه میهن اسلامی به این افتخار نائل شدند پاس بداریم.
ابراهیمی تصریح کرد: کشور در دوره کنونی با مشکلات خاصی دست‌ به‌ گریبان است که همه جامعه را درگیر کرده و یکی از بهترین راه‌ها برای برون‌رفت از این مسئله توجه به فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم تعامل بنیاد و دانشگاه، اظهار کرد: موفقیت جز در سایه کار گروهی منسجم و هماهنگ حاصل نخواهد شد و انتظار ما این است که دانشگاه همچون همیشه این تعامل را با بنیاد داشته باشد که شاهد موفقیت‌های روزافزون باشیم.
ابراهیمی توجه به بحث مشاوره در سطح دانشگاه را لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: دانشگاه در حقیقت جامعه‌ای کوچک است که افراد آن خود را برای ورود به اجتماع اصلی که بسیار بزرگ‌تر و پیچیده‌تر است آماده می‌کنند بنابراین لازم است در این دوره طلایی آموزش‌های لازم را فراگیرند تا در زندگی و آینده خود موفق و پیروز باشند.
کد مطلب: 269634