شهدا و ایثارگران ستارگان درخشان انقلاب و مظهر استقامت هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان ستارگان درخشان انقلاب و نظام و مظهر استقامت هستند، اظهار داشت: ایثارگران با رشادت خود برگ زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند.
شهدا و ایثارگران ستارگان درخشان انقلاب و مظهر استقامت هستند
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه و عضو خبرگان رهبری در مازندران و امام جمعه ساری، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و زیبافر رئیس بنیاد ساری به منظور تکریم و قدرشناسی از ایثارگران عزیز، شامگاه سه شنبه سیزدهم آذر ماه با والدین شهید «محمد رضا شعبانی ورکی»، آزاده جانباز «نورعلی غلامی ورندی» و جانباز سرافراز «سید مرتضی احمدی» در ساری دیدار کردند.
نماینده ولی فقیه در مازندران در این دیدارها با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان ستارگان درخشان انقلاب و نظام و مظهر استقامت هستند، اظهار داشت: ایثارگران با رشادت خود برگ زرینی را در تاریخ  انقلاب اسلامی خلق کردند و نقش آفرینی آنان در دوران دفاع مقدس و بعد از جنگ بی نظیر بوده است.
وی افزود: شهدا و ایثارگران عاشقانه برای حفظ مملکت خود تا آخرین نفس با دشمن جنگیدند و جان و مال و هستی خود را تقدیم نظام کردند.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مردم ما با درک و شناخت از فرهنگ ایثار و شهادت، ظرفیت های نهفته در این فرهنگ متعالی را پذیرفتند.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران نیز در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و نام 10 هزار و 400 شهید این استان گفت: شهدا پر متاع ترین هستی خود را نثار نظام کردند تا امنیت در کشور ما حاکم شود. شهدا، جانبازان و آزادگان با جانفشانی خود اوج ایثارگری را در دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشتند.
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به طرح سپاس و دیدار از ایثارگران گفت: با حضور در منازل شهدا و تجلیل از خاندان معزز آنان، ضمن قدرشناسی و سپاسگزاری، دین خود را نسبت به این عزیزان ادا می کنیم.
مظلومی افزود: قدردانی از جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بعنوان یک اصل مهم، مورد توجه همه دستگاه ها و نهادهای فرهنگی قرار گرفته و پر رنگ تر می شود.
گفتنی است، شهرستان ساری 1100 شهید، 4700 جانباز و 361 آزاده تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269649
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...