نفرات برتر جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر معرفی می‌شوند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴
دبیر جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر گفت: هئیت داوران جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر که شامل اساتید فرهیخته و چهره‌های شناخته شده هنرهای تجسمی و ادبیات کشور هستند نفرات برتر این جشنواره را معرفی می‌کنند.
نفرات برتر جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر معرفی می‌شوند
 
به گزارش «ایثار» سید مرتضی حسینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هیئت داوران جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر در دو بخش تجسمی و شعر و ادبیات کار قضاوت آثار در جشنواره ملی شاهد و ایثارگر را آغاز کرده‌اند و افراد برتر روز چهارشنبه 14 آذر در اختتامیه این جشنواره تقدیر خواهند شد.
وی افزود: هیئت داوران جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر که شامل اساتید فرهیخته و چهره‌های شناخته شده هنرهای تجسمی و ادبیات کشور هستند نفرات برتر این جشنواره را معرفی می‌کنند و دکتر محمد کاظم حسنوند، غلامرضا قلی پور و اردوان منظم که از چهره‌های شناخته شده عرصه هنرهای تجسمی و نقاشی هستند، داوری بخش تجسمی رشته نقاشی را عهده‌دار هستند.
مدیرکل امور هنری بنیاد ادامه داد: داوری بخش شعر جشنواره نیز بر عهده 3 تن از اساتید مبرز عرصه شعر و ادبیات، داریوش ذوالفقاری، مصطفی محدثی خراسانی و دکتر رضا اسماعیلی است و داوری بخش داستان هم به عهده علیرضا مدنی، محمدعلی قربانی و حبیب یوسف زاده از چهره‌های نام آشنای عرصه داستان نویسی کشور است.
گفتنی است اختتامیه بخش‌های تجسمی و ادبی جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر روز چهارشنبه 14 آذر در مشهد مقدس برگزار می‌شود و بخش‌های هنرهای نمایشی و سرود نیز دی ماه برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 269652
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...