عملکرد ستاد شاهد باعث ارتقا سطح علمی دانش آموزان ایثارگر می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد خراسان رضوی گفت: عملکرد صحیح ستاد شاهد آموزش و پرورش باعث ارتقا سطح علمی دانش اموزان شاهد و ایثارگر می شود.
عملکرد ستاد شاهد باعث ارتقا سطح علمی دانش آموزان ایثارگر می شود
 
به گزارش «ایثار»، سید مجید حسینی دوشنبه 12 آذرماه در نشست ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان بردسکن که در سالن اجتماعات این نهاد اموزشی برگزار شد، گفت: بنیاد مطالبه‌گر خدمات لازم به دانش آموزان شاهد و ایثارگر است زیرا جایگاه آموزش عمومی بسیار حائز اهمیت است و پایه پرورش مدیران جمهوری اسلامی در آموزش عمومی است.
وی با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم در خدمت رسانی به ایثارگران کم نگذاریم، تصریح کرد: اعضای ستاد باید علاوه بر نظارت بر امور مربوط به ستاد شاهد، نتایج اقدامات خود را بر پایه علمی هم پیاده کنند.
معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی ادامه داد: عملکرد صحیح ستاد شاهد آموزش و پرورش باعث ارتقا سطح علمی دانش اموزان شاهد و ایثارگر می شود.
وی در خصوص دانش آموزان شاهد و ایثارگر بردسکن گفت: بردسکن 42 دانش آموز شاهد و ایثارگر در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم دارد که چهار آموزشگاه، شامل دو مدرسه ابتدایی و متوسطه اول در حال خدمت رسانی به  فرزندان ایثارگران این شهرستان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269712
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...