​برگزاری نشست مشترک بين روساي بنياد و دانشگاه آزاد نیشابور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴
رئيس بنیاد شهیدوامورایثارگران نیشابور در نشست با رئيس دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان پیرامون تسهیلات رفاهی و ارتقا سطح علمي دانشجويان به تبادل نظر پرداختند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، نشست مشترك بين روساي بنياد شهيد و امور ايثارگران و دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور دوشنبه 26 آذر پيرامون تسهيلات رفاهي و ارتقا سطح علمي دانشجويان برگزار شد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران نيشابور در اين جلسه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: بسياري از فرزندان شهدا و ايثارگران امروز در حال تحصيل و گرفتن تخصص‌ در رشته‌هاي گوناگون دارند و بايد علاوه بر آماده‌سازي فضاي تحصيلي بايد براي آنان فضاهاي علمي، فرهنگي، هنري و ورزشي را نيز فراهم كرد.
محمدرضا ستوده افزود: جوانان امروز علاوه‌بر بحث تحصيل به دنبال رشته‌هاي فرهنگي، هنري و ورزشي هستند و بايد امكانات موجود در اختيار آنان قرار داد و دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يكي از ستون‌هاي اصلي آموزش همواره پشتيبان فرزندان شهدا و ايثارگران بوده و خواهد بود.
در اين جلسه جعفر سيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي که نيز حضور داشت از وي با اهدای لوح یادبود تقدير به عمل آمد.  
گفتنی است شهرستان نیشابور یک هزار و 845 شهید، چهار هزار و 622 جانباز و 294 آزاده را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهاي پيام/
 
 
خدیجه سلیمانی  خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان نیشابورکلمات کليدی: ایثار رضوی، نیشابور، خراسان رضوی، دانشگاه آزاد اسلامی،
کد مطلب: 271420
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...