​والدین شهدا گنجینه‌های ارزشمند دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری گفت: والدین شهدا گنجینه های ارزشمند دفاع مقدس هستند و باید در مقابل فداکاری و صبر شما تعظیم کرد. والدین معزز شهدا در بدترین شرایط منافع کشور و یاری دین خدا را بر منافع شخصی خود ترجیح دادند.
​والدین شهدا گنجینه‌های ارزشمند دفاع مقدس هستند
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری در سفر به استان اصفهان از خانواده های معزز ایثارگران مقیم در این استان دیدار کرد.
نجفی در سرکشی از مادر شهید «غفور مومنی لندی»، گفت: شما عزیزان گنجینه های ارزشمند دفاع مقدس هستید که باید در مقابل فداکاری و صبر شما تعظیم کرد. والدین معزز شهدا در بدترین شرایط منافع کشور و یاری دین خدا را بر منافع شخصی خود ترجیح دادند و پاره تن خود را برای دفاع از وطن و ناموس کشور به جبهه‌های جنگ فرستادند.
وی افزود: این صبر و فداکاری قابل سپاسگزاری و قدردانی است که مردم قدرشناس ایران هم قدردان این فداکاری ها هستند.
وی پیروزی اسلام و کشور را نتیجه از خودگذشتگی رزمندگان عنوان کرد و افزود: ما شاهدیم که به برکت خون شهدا در باغ شهادت همچنان باز است و یاری دین خدا همچنان در دست جوانانی است که با الگوگیری از پیشوا و مقتدای خود امام حسین(ع) تا پای جان همچنان حتی در دفاع از حریم اهل بیت(ع) با دلاوری ایستادگی می کنند که این نتیجه فداکاری های دوران دفاع مقدس است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 271619
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...