​رئیس بنیاد خوشاب
ادامه راه شهدا مهمترين هدفي است كه آن را دنبال مي‌كنيم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خوشاب گفت: ادامه راه شهدا مهمترين هدفي است كه آن را دنبال و به لطف مردم ايران اسلامي آرمان مقدس آنان را حفظ و پاسداري كنيم
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، رضا مهري در اجتماع خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران شهرستان خوشاب كه دوشنبه سوم دي در مسجد امام حسن مجتبي(ع) این شهر برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: خوشاب از شهرستان‌هايي است كه با 40 هزار نفر جمعيت، 200 شهيد، 250 جانباز و 19 آزاده  تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است كه از 200 شهيد این شهرستان دو شهيد گمنام، دو شهيد نيروي انتظامي، 14شهيد روحاني، 14 شهيد دانش‌آموز، يك شهيد منا و يك شهيد مدافع حرم به شمار می روند.
رئیس بنیاد خوشاب با بیان اینکه، شهرستان خوشاب، انسان‌هاي سلحشور، ايثارگر و شجاع دارد افزود:  امروز بايد به اين قشر كمك زيادي شود و با حضور مدير كل و معاونین بنياد استان، اميدواريم بخشي از مشکلات ایثارگران این منطقه محروم مرتفع شود. 
مهري ادامه داد: ادامه راه شهدا مهمترين هدفي است كه آن را دنبال و به لطف مردم ايران اسلامي آرمان آنان را حفظ و پاسداري كنيم و هيچ گاه اجازه ندهيم تا خون آنان پايمال شود. 
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در دور دوم به شهرستان‌های خراسان رضوی سفر می‌کند و خوشاب بیستمین سفر شهرستانی حجت‌الاسلام حسین معصومی است. 
 دراین سفر شهرستانی، همراه با همایش ویژه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و سخنرانی مسولین شهرستان و مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران برگزار می‌شود.
گفتنی است شهرستان خوشاب که 201 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 113 شهيد، 220 جانباز و 7 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/


جواد قلعه نویی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خوشاب
حامد دائمی تنظیم کننده

مطالب مرتبط با این خبر
1-بیستمین سفر شهرستان مدیرکل بنیاد خراسان رضوی به خوشاب
2-مدیر کل بنیاد خراسان رضوی: پاسداری از انقلاب وظیفه همگانی است
3-رئیس بنیاد خوشاب: ادامه راه شهدا مهمترين هدفي است كه آن را دنبال مي‌كنيم
4-مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران:فرهنگ ايثار و شهادت با قلب مردم خوشاب گره خورده است
5-معاون تعاون بنیاد خراسان رضوی: فرزندان شهدا و ایثارگران الویت جذب در شرکتها و صنایع هستند
6-مدیرکل بنیاد خراسان رضوی: خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر افتخار است
 
 
 
 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، بیستمین، خراسان رضوی، سفر شهرستانی، خوشاب،
کد مطلب: 272163
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...