داخلی صفحه یزد خبر
 
دانشجویان شاهد در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹
گروه فرهنگی- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند و باید در مقابل توطئه‌های دشمن هوشیار باشند.
دانشجویان شاهد در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند
 
به گزارش ایکنا از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد ۱۰ دی ماه در نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و هنر یزد با اشاره به شرایط حساس کشور در حال حاضر اظهار کرد: نبرد ما با استکبار جهانی در جبهه فرهنگی شرایط حساسی دارد و دانشجویان شاهد و ایثارگر در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند که باید برابر توطئه‌های دشمن هوشیار باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد افزود: دشمن درصدد ایجاد شکاف بین نسل‌های مختلف انقلاب اسلامی است و با ایجاد فتنه در تلاش است هرچه بیشتر جوانان را از آرمان‌های والای شهدا دور کند.
وی ادامه داد: توجه به برنامه‌های فرهنگی در سطح دانشگاه باید موردتوجه قرار گیرد تا توطئه‌های شوم دشمن در این حوزه نقش بر آب شود.
ابراهیمی تصریح کرد: همه ما مدیون ایثارگران هستیم و باید حفظ شأن آنان را در اولویت قرار دهیم و تلاش کنیم با در نظر گرفتن تسهیلات و انجام تکالیف قانونی و وجدانی خود حداکثر کوشش خود را در جهت ارتقای علمی و فرهنگی فرزندان شاهد و ایثارگر بکار گیریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اشاره به لزوم هدایت تحصیلی درست و اصولی تصریح کرد: توانمند کردن دانشجویان ایثارگر و آماده کردن آن‌ها برای پذیرش مسئولیت‌های مهم در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است و ما باید از توانمندی‌های آن‌ها در جهت بهبود شرایط حال و آینده کشور استفاده کنیم.
کد مطلب: 273149
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...