داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون بهداشت و درمان بنیاد یزد:
ارتقای سلامت ایثارگران هدف اصلی بنیاد در حوزه درمان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: ارتقای سلامت ایثارگران یکی از اهداف اصلی بنیاد در حوزه درمان است.
ارتقای سلامت ایثارگران هدف اصلی بنیاد در حوزه درمان است
 
به گزارش «ایثار»، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با تشریح برنامه‌های این معاونت گفت: ارتقای سطح سلامت ایثارگران یکی از اهداف اصلی بنیاد در حوزه سلامت است.
سیروس آقابزرگی افزود: باهدف سرکشی از ایثارگران بستری در بیمارستان‌ها ضمن هماهنگی با مراکز درمانی سطح استان به‌محض مراجعه هر یک از جامعه هدف به این مراکز، مراتب به بنیاد اطلاع داده می‌شود و نماینده بنیاد با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از ایثارگر بستری بر ارائه خدمات درمانی وی نظارت می‌کند.
وی حضور مسئولان ارشد استان را از نقاط قوت اجرای طرح عیادت عنوان کرد و افزود: در راستای جلب رضایت بیشتر ایثارگران با مسئولان مختلف استان هماهنگی لازم انجام‌شده تا در این طرح مشارکت داشته باشند که الحمدالله با استقبال خوبی مواجه شده است و رضایت نسبی ایثارگران را به همراه داشته است.
آقابزرگی تصریح کرد: عقد قرارداد با مراکز درمانی و داروخانه‌های استان از طریق شرکت بیمه دی از دیگر برنامه‌های بنیاد در حوزه سلامت است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد یزد برگزاری کمیسیون‌های تخصصی تعیین درصد، حالت اشتغال و حق پرستاری را از دیگر برنامه‌های معاونت درمان عنوان کرد و از برگزاری کمیسیون حق پرستاری والدین شهدا در پایان هفته جاری خبر داد.
کد مطلب: 273191