امام جمعه بجستان
ناگفته های ایثار و فداکاری شهدا، بسیار زیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
امام جمعه بجستان گفت: بسياري از دلاوري‌ها و فداكاري‌هايي كه شهدا و ايثارگران در آن دوران براي بقای نظام مقدس جمهوري اسلامي انجام دادند، بسیار زیاد است که باید به رشته تحرير در بیاید.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت‌الاسلام وحيدي در اجتماع بزرگ خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بجستان که سه‌شنبه يازدهم دي در سالن ياقوت اين شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروز مفتخر و خوشحالم كه در جمع خانواده شهدا و ايثارگران هستم و خدا را شاكرم چنين توفيقي نصيب ما شده است.
امام جمعه بجستان ادامه داد: فضاي زيبايي كه در اينجا شكل گرفته و خانواده بزرگ شهدا و ايثارگران در اينجا دور هم جمع شده اند بسيار ستودني است.
وي افزود: شهدا وظيفه خود را نسبت به نظام انجام دادند و با تقديم جان خود ثابت كردند كه به اين نظام وفادارند و احتياج به كمك ما ندارند و بايد براي آنان آرزوي علو درجات را از خداوند طلب كنيم. 
حجت الاسلام وحيدي در پایان خاطرنشان كرد: بسياري از دلاوري‌ و فداكاري‌هايي كه شهدا و ايثارگران در آن دوران براي بقا نظام مقدس جمهوري اسلامي انجام دادند، امروز هنوز به رشته تحرير و به نمايش در نيامده است تا نسل جديد به صورت كامل با آن آشنا شود.
امام جمعه بجستان افزود: ناگفته های ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و آزادگان وجود دارد که باید به نسل های جدید انتقال داده شود.
این مراسم با حضور سیدمجید حسینی معاون فرهنگی، محمدجواد غلامپور معاون بهداشت و درمان، صدیقه خدیوی معاون تعاون و شریف قا سمی رئیس اداره حقوقی و قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان برگزار شد.
سخنرانی حجت‌الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی، حسن فتحی‌نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران، سيدحسين شوقي رئیس بنیاد و برگزاری میز خدمت از دیگر برنامه‌های این همایش بود.
گفتنی است شهرستان بجستان 110 شهيد، 241 جانباز و 13 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/


زهرا رضایی خبرنگار ایثار رضوی در بجستان
حامد دائمی تنظیم کننده
 
 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، سفر شهرستانی، بجستان، خراسان رضوی
کد مطلب: 273330